E enjte , 6 Gusht 2020

Besa Kokëdhima publikoi këngë të re.

Besa Kokëdhima ka publikuar një projekt të ri, i cili quhet “La La La”.

Muzikën e kësaj këngë e ka punuar Elgit Doda, ndërkaq tekstin e shkroi Petrit Sparrow dhe Besa

Check Also

Ndërroi jetë aktorja Mysherefe Llozana

Sot, 29 mars 2019, në moshën 85-vjeçare, ka ndërruar jetë aktorja Mysherefe Llozana, njoftoi Teatri …

Lini një Përgjigje