E enjte , 6 Gusht 2020
Close-up Of Two Businesspeople Shaking Hands With Money

Publikohet video nga ngjarje inflagranti e mitmarrjes nga ana e njëpunonjëse e gjykatës në RMV(video)

Portali “Dosie.mk” ka publikuar një video skandaloze dhe shkruan se në shihet një e punësuara në Gjyjatën Themelor Shkup duke marrë 6500 euro ryshfet për të ndryshuar vendimin gjyqësor për një të akuzuar për plаçkitjе.

Check Also

Besa Kokëdhima publikoi këngë të re.

Besa Kokëdhima ka publikuar një projekt të ri, i cili quhet “La La La”. Muzikën …