E mërkurë , 3 Qershor 2020

Treni i linjës hekurudhore Kumanovë-Shkup del nga binarët (FOTO)

Treni i linjës hekurudhore Kumanovë Shkup në orët e para të mëngjesit ka dalë nga binarët.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Çerkez. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për demë tjera.

Treni ishte i kategorisë kargo ndërsa po transportonte celik të rendë.

Live nga Çerkezi – Kumanovë, Treni del nga binarët, nuk ka viktima vetëm dëme materiale.

Posted by Informohu on Monday, July 1, 2019

Check Also

Lagja e Trimave – 9 Maji 2015 (fotogaleri)

Never forget Pesë vite nga luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në …