E enjte , 6 Gusht 2020

Ka kon ni djal pi Tetove, ene n’Zvicër u bo milioner! (VIDEO)

Xhevdet Jashrari i njohur per publikun si Arifhikmeti apo Leo ne kete rol ka bere nje buje te madhe me sezonin dhe episodet ”Te Berberi”.>

Ai ne kete rol shfaqet si nje person i cili ka shkuar nga Tetova ne Zvicer per te hapur biznes dhe ka bere milionat per nje kohe te shkurte.

Ndiqeni dhe shkriheni se qeshuri me kete pjese nga episodi i radhes…

VIDEO

TE BERBERI – Episodi 08 (Skenë: Ni djal pi Tetove)

🚨 Episodi 08 – Ka kon ni djal pi Tetove..🎬 Episodi i plotë: https://youtu.be/0IB8wIiPvTc

Posted by TE BERBERI on Sunday, July 7, 2019

Check Also

Besa Kokëdhima publikoi këngë të re.

Besa Kokëdhima ka publikuar një projekt të ri, i cili quhet “La La La”. Muzikën …