E mërkurë , 3 Qershor 2020

Zekiri: “Mbaju Izet e mos ke frike vendin e keni në opozit”

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka ironuzuar me Izet Mexhitin, i cili sot ka pasur një konferencë për shtyp, Zekiri i thotë #TraukiIzet, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë:

#TraukuIzet

Mbaju Izet e mos ke frike vendin e keni ne opozit

Check Also

Lagja e Trimave – 9 Maji 2015 (fotogaleri)

Never forget Pesë vite nga luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në …