E enjte , 2 Korrik 2020

Bujar Osmani do të izolohet sepse dje ishte me Maksin e Kumanovës i cili është pozitiv me koronën!

Pas konfirmimit të kryetarit të Kumanovës, Maksim Dimitrievski se ka rezultuar pozitiv ndaj Covid 19, sot zv.kryeministri Bujar Osmani ka vendosur që të mos shkojë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë të Presidentit, si dhe do të vetizolohet deri ditën e martë kur duhet të bëhet testimi sipas protokoleve, informon Zhurnal.

Check Also

MPB: Brenda 24 orëve janë izoluar 702 persona

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin …