E hënë , 6 Prill 2020
Ballina / Modë

Modë

Ut wisi luctus ullamcorper. Et ullamcorper sollicitudin elit odio consequat mauris, wisi velit tortor semper vel feugiat dui, ultricies lacus. Congue mattis luctus, quam orci mi semper

FOTO/ 10 femrat më të bukura shqiptare për vitin 2019

Në skenë po shfaqen gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë famë në një kohë shumë të shkurtër. E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Shqipëri. Vajza të reja, shumë të bukura kanë arritur të bëhen shumë të njohura …

Read More »

Fero feston ditëlindjen, e dashura i dedikoi një urim special

Kështu e uroi Arbenita “burrin”Reperi Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, ka sot datëlindjen. Reperi gjilanas feston ditëlindjen e 22-të.Në këtë datë të shënuar ai mori dhe do të marrë urime të shumta nga personat e zemrës, miqtë e fansat e tij.E dashura e tij, Arbenita Ismajli, u …

Read More »

Martohen Fero dhe Arbenita?

Çifti i njohur shqiptar tashmë duket se e kanë ngritur në një nivel më të lartë lidhjen e tyre. Bëhet fjalë për këngëtarin Fero si dhe e dashura, Arbenita Ismajlin duket se janë martuar në fshehtësi. Të paktën kështu na lënë të kuptohet në bazë të disa imazheve të publikuar …

Read More »