E enjte , 2 Prill 2020

Recent Posts

DR. AZIZ BAJRAMI – MJEK SPECIALIST INFEKTOLOG INFEKTOHET NE DETYRE.

Shkruan DR. AZIZ BAJRAMI – MJEK SPECIALIST INFEKTOLOG ,, Vëllezër dhe motra , bashkëkombas , qytetarë të nderuar , unë jam AZIZ BAJRAMI mjek specialist infektolog pranë repartit infektiv në spitalin e Kumanovës . Deshta të ju drejtohem të gjithëve , por në veçanti atyre që momenteve të fundit më …

Read More »