E enjte , 2 Prill 2020

Recent Posts

Messi show

Barcelona ka fituar 3-0 ndaj Liverpool duke hedhur një hap të sigurtë drejt finales së Champions League. Nën një atmosferë elektrizuese, ishin anglezët që morën të parët iniciativë, duke kontrolluar topin më gjatë se vendasit dhe duke dhënë disa shkëndija goli, por pa vënë seriozisht në provë portierin Ter Stegen. …

Read More »

Lagja e Trimave me Pendarovskin

Ju mbajtët leksion se me lojëra politike nuk mund të rrënohet bashkëjetesa.Prandaj, ju tani më 5 maj keni zgjedhje mes dy opcioneve, mes neve që ofrojmë bashkëjetesë, dhe kundërkandidates e cila pohon se çdo gjë që është arritur do të fshihet, dhe kjo do të sjellë ndarje të reja. Mos …

Read More »

BDI për NATO

Bashkimi Demokratik për Integrim, Shtabi Qëndror Zgjedhor partiak, shefat e shtabeve komunale partiake, Kryesia qëndrore e Bashkimit Demokratik për Integrim, bashkë me të gjithë përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv, legjislativ dhe lokal, fuqishëm mbështet kandidaturën konsensuale të kandidatit të përbashkët për President Stevo Pendarovski në rrethin e dytë zgjedhor më 5 …

Read More »