E enjte , 6 Gusht 2020

Recent Posts

Dy vajza u lënduan në një aksident në Shkup

Shkup, 1 mars – Dy vajza u lënduan mbrëmë në lagjen e Shkupit Gjorçe Petrov, pasi ato i goditi një xhip derisa prisnin në stacionin e autobusit. Sipas dëshmitarëve të rastit, xhipi i cili lëvizte nga drejtimi i Gjorçe Petrovit drejtë Qendrës duke dashur t’i ikë një veture të markës “jugo” …

Read More »

Arbenita Ismajli po shkëlqen në pistat e modës!

View this post on Instagram @ohpolly thank you for having me ! 💕 A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on Feb 16, 2020 at 2:11pm PST Arbenita Ismajli nga Kumanova është modele me renome botërore e cila po shkëlqen n pistat e modës në Britani të Madhe dhe është …

Read More »