E enjte , 2 Prill 2020

Recent Posts

LIDERËT PARTIAKË SOT NË KOORDINIM TEK SPASOVSKI

Shkup, 12 mars – Liderët e LSDM-së, VMRO-DPMNE-së, BDI-së, BESA-s, PDSH-së, Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës sot në orën 13:00, siç paralajmëruan nga Qeveria do të kenë koordinim me kryeministrin Oliver Spasovski liodhur me realizimin e masave qeveritare për përballje me koronavirusin, njofton KOHA. Liderët: Zoran Zaev, Hristijan Mickoski, Ali …

Read More »

Shkon në shtatë numri i të prekurve nga koronavirusi

Shtatë raste të të sëmurëve nga koronavirusi janë regjistruar në vendin tonë, pasi dje prani e Kovid-19 ishte regjistruar te drejtoresha e Klinikës për Sëmundje të Lëkurës, Nina Caca Biljanovska, ndërsa më vonë Ministria e Shëndetësisë informoi se prej tetë pacientëve të testuar dje pasdite, tre anëtarët e familjes së …

Read More »